Přidej se!

Chceš se přidat a záhrát si s námi kubb4fun ligu? V tom případě jsi na správném místě a níže najdeš potřebné informace k tomu jak se k nám přidat. Tak neváhej a přidej se!Pro koho je liga určena

Pro každého, koho baví Kubb. Herní zkušenosti nebo dovednosti nejsou podstatné. Díky systému lig je vysoký předpoklad, že z dlouhodobého hlediska budou hrát proti sobě hráči, jejichž herní schopnosti jsou na podobné úrovni. Omezení máme pouze dvě. Minimální věk hráče 15 let a ochota aktivně si domlouvat zápasy se svými protihráči.

Herní systém

Jedná se o ligovou soutěž. Každá liga se skládá ideálně ze sedmi hráčů. V jednom roce se odehrajou dvě části (jarní a letní). Po každé části se sestupuje/postupuje mezi ligami. Nejlepší hráči daného ročníku se utkají na závěrečném turnaji. Nejlepší trojice bude odměněna za své výkony poháry a nehynoucí slávou. Detaily k hernímu systému najdete v sekci Pravidla.

Lokality

Ligová soutěž je v roce 2024 určena pro Jaroměř, Polici nad Metují, Husinec, Olomouc, Jihovýchod, Vršovka a Příbor. Nicméně, pokud jsou tyto lokality pro vás příliš vzdálenou destinací a máte kolem sebe lidi, kteří by rádi ligovou soutěž v Kubbu hráli, není problém se domluvit na zapojení do Kubb4fun ligy a vytvořit novou herní lokalitu. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat na adrese info@kubb4fun.cz.

Pokud se chcete stát hráčem kubb4fun ligy je nutné splnit body viz níže.

Registrace hráče

V případě, že vás představa pravidelného zápolení v Kubb lize zaujala a rozhodli jste se zapojit, vytvořte si prosím účet Registrace.

Ověření mailové adresy

Po dokončení registrace budete vyzváni k ověření e-mailové adresy (kliknutím na odkaz v příchozím mailu). Po ověření e-mailové adresy vám budou zpřístupněny všechny funkce webu kubb4fun.

Startovné

Výše startovného je nastavena na 200 Kč za celý ročník. Vybrané peníze budou použity na provoz stránek a na odměny pro nejlepší tři hráče daného ročníku. Podklady k platbě naleznete v sekci Profil-Startovné.

Registrace do ročníku

Jakmile budte mít uhrazené startovné, zpřístupní se vám registrace do aktuálního ročníku, což můžete učinit v sekci Profil-Registrace do ročníku 2024.